COVID-19

Szanowni Państwo,

w związku z trwającą nadal pandemią koronawirusa Sars-Cov-2 informujemy, że aktualnie nasza przychodnia pracuje w niezmienionym trybie, jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18. W celu ograniczenia bezpośredniego kontaktu, prosimy przed przyjściem do przychodni o telefon. Obowiązuje telefoniczna rejestracja wizyt – tu znajdziecie Państwo niezbędne informacje: https://praktyka-lekarza-rodzinnego.pl/kontakt.

Jednocześnie przypominamy, że na teren przychodni można wejść tylko i wyłącznie w maseczce chirurgicznej, FFP2, FFP3. Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, częstą dezynfekcję rąk i zachowywanie bezpiecznego dystansu. Pandemia nadal trwa. Przypominamy:

plakat informacyjny dotyczący koronawirusa

Szczepienia

Serdecznie zachęcamy do zaszczepienia siebie i swojej rodziny. Gdyby mieli Państwo wątpliwości, czy przy Państwa dolegliwościach możecie przyjąć szczepionkę, prosimy o kontakt, najlepiej pod numerem 693 065 726. Niezbędne informacje o punktach szczepień znajdują się na stronie https://pacjent.gov.pl/. W tym momencie w naszej przychodni nie rejestrujemy na szczepienia.

Zachęcamy do odwiedzenia portalu Nauka Przeciw Pandemii:  https://naukaprzeciwpandemii.pl/